O nas

HiK Bar jest usytuowany w samym centrum Gdyni Chyloni, przy ulicy Kartuskiej 11. Niepowtarzalna i przyjemna atmosfera wita nas od samego progu. Interesujący i nietuzinkowy wystrój sprawi, że każdy spędzi tu czas miło i przyjemnie, przy smakowitych daniach. Przestronne wnętrze, bogactwo smaku i przemiła obsługa zadowolą nawet najwybredniejsze gusta.

Bar posiada dużą salę na około 40 osób, dlatego jest to idealne miejsce na organizacje imprez, przyjęć komunijnych, spotkań klasowych i firmowych.

Personel lokalu dokłada wszelkich starań by nasi klienci czuli się u nas jak najlepiej i chcieli do nas powracać. W naszym menu mamy bogaty wybór dań obiadowych i najlepszej pizzy w mieście.

Dostarczymy również nasze dania i pizzę do twojego domu i miejsca pracy. U nas zapłacisz kartą nie tylko na miejscu, ale i w dowozie. Nasi kierowcy gwarantują najszybszy czas dostawy.

Zajmujemy się także wyrobami garmażeryjnymi na szczególne okazje(święta, urodziny, komunie). Efekty naszej pracy można zobaczyć w naszej galerii. Zapewniamy, że nasze dania zamienią każdą uroczystość w niezapomniane wydarzenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przez internet na www.hikbar.pl dzięki serwisowi Pizza Portal !

Do zobaczenia w barze HiK!

HiK Bar
ul. Kartuska 11
81-044 GDYNIA
(58) 623-23-23